Praca: Pracownik biurowy

Ogłoszenie numer: 7598328, z dnia 2022-10-31

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004, a Nasz nowy oddział w Łodzi działa już od roku. Dlatego też potrzebujemy wsparcia na nowy rynek i w związku z tym, poszukujemy :

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Łódź, Św. Teresy 178

Opis stanowiska

  • aktywny kontakt telefoniczny i emailowy z Klientem
  • prowadzenie sprzedaży internetowej
  • wykonywanie typowych prac biurowych (praca z dokumentami WZ, FV itp.)
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi Klienta
  • ścisła współpraca z innymi pracownikami Twojego zespołu i innych działów firmy

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z Klientem
  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
  • Profesjonalizm w kontakcie z Klientem
  • Dokładność i sumienność w realizacji codziennych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w grupie oraz podejmowania samodzielnych decyzji
  • Zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech

Oferujemy

  • Niezbędny sprzęt służbowy dobrej jakości - komputer, telefon
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach Zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie kolegów z Zespołu
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia w firmie
  • Multisport
  • Fair play i koleżeńską atmosferę