Pracownik biurowy/wydział spraw obywatelskich i cudzoziemców/oddział paszportowy

2024-02-12

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0120
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z przepisami o ochronie danych osobowych,- obsługa urządzeń biurowych i systemów urzędowych, w tym EZD,- nauka podziału i wysyłania korespondencji,- nauka wprowadzania danych do rejestrów,- pomoc w sporządzaniu decyzji administracyjnych i pism urzędowych,- nauka archiwizacji dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane