Pracownik budowlany elewacje


2024-06-14


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik budowlany elewacje
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0239
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie elewacji domu jednorodzinnego, ocieplanie poddaszy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik budowlany (ocieplenia)

2024-06-18

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

WYKONYWANIE OCIEPLEŃ BUDYNÓW WRAZ ZE STRUKTURĄ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ Uprawnienia: BRAK NAŁOGÓW...

Więcej

Pracownik ogólnobudowlany

2024-06-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- prace drogowe, wykończeniowe, dociepleniowe- miejsce wykonywania pracy: siedziba (Łódź, ul. Beli Bartoka 24/U8) + teren Łodzi i województwa łódzkiego- praca na wysokości powyżej 3 metrów...

Więcej

Pracownik ogólnobudowlany

2024-06-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Zelów

Nakładanie gładzi agregatem do gładzi, malowanie natryskowe z wykorzystaniem agregatu, montaż sufitów podwieszanych z płyt karton gips oraz ścianek, montaż paneli podlogowych. Praca na...

Więcej