Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Wola Błędowa
Numer: StPr/20/1519
OBOWIĄZKI:

prace budowlane, prace dekarskie,prace remontowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wola Błędowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • prace remontowo budowlane , obsługa maszyn , obsługa podnośnika koszowegoWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:UPRAWNIENIA na podnośnik koszowy

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Głowno
  • montowanie systemów suchej zabudowy, roboty malarskie,posadzkowe, tapicerskie, okładzinoweWymagania dodatkowe:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:umiejetność dobrej pracy, współpraca...

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
łódzkie / Panaszew
  • Prace remontowo - budowlaneWymagania konieczne:Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Ozorków
  • prace ogólnobudowlaneWymagania konieczne:Uprawnienia: zdolności manualne

  • Dodane: wczoraj