Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Wola Błędowa
Numer: StPr/22/0427
OBOWIĄZKI:
prace budowlane, prace dekarskie,prace remontowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wola Błędowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • wykonywanie prac w zakresie gipsowania, malowania,kartongipsów,kładzenia glazury, terakoty itp.praca na terenie Łodzi i okolic Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...

  • Dodane: 2022-06-28

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Krzyworzeka
  • rozbiórka, noszenie cegieł,zaprawy murarskiej, mieszanie i wylewanie betonu i gipsu - praca na terenie kraju. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-28

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Kosów
  • pomoc w murowaniu, szalowaniu, zbrojeniu i montażu stolarki budowlanej,utrzymywanie porządku i czystości na placu budowy; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

  • Dodane: 2022-06-27

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-06-27