Praca: Pracownik do produkcji i rozbioru mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik do produkcji i rozbioru mięsa
Miejsce pracy: Doły Brzeskie
Numer: StPr/21/1552
OBOWIĄZKI:
produkcja i rozbiór mięsa;W RAZIE POTRZEBY PRACODAWCA ZAPEWNI TRANSPORT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Doły Brzeskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim