Pracownik do spraw księgowości

2024-02-08

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Opoczno

Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0058
OBOWIĄZKI:
KONTAKT Z KLIENTAMI BIURA, UKŁADANIE DOKUMENTÓW, PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW, ARCHIWIZOWANIE DOKUMENTÓW, SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW, SKANOWANIE DOKUMENTÓW, KSEROWANIE DOKUMENTÓW, OZNACZANIE DOKUMENTÓW, WPROWADZANIE DANYCH DO KOMPUTEREA, PRZYGOTOWYWANIE ZESTAWIEŃ I PISM, DOSTARCZANIE DOKUMENTÓW DO INSTYTUCJI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

OBSŁUGA KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane