Praca: Pracownik drukarni artystycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik drukarni artystycznej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5233
OBOWIĄZKI:
Komputerowe przygotowanie materiałów do druku, wydruk produktów na maszynach drukujących, uszlachetnianie druku (zlecenie, tłoczenie, wykonywanie plakietek itp.)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w branży poligraficznejmile widziane zdolności techniczne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi