Pracownik ds. technicznych

dzisiaj

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Piątek

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Miejsce pracy: Piątek
ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Sprawdzanie bezpieczeństwa i prawidłowości działania maszyn i urządzeń oraz raportowanie usterek i awarii maszyn i urządzeń.
  • Obsługa urządzeń warsztatowych (wiertarki, szlifierki, kompresory itp.), dbałość o kompletność udostępnionych narzędzi, dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia, dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie,
  • Realizacja prac konserwacyjnych oraz remontowych przenośników taśmowych.
  • Przeprowadzanie drobnych konserwacji instalacji technicznych lub budynków.
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych przed dopuszczeniem maszyny, urządzenia, stanowiska roboczego do produkcji.
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych instalacji elektrycznych oraz pomiary elektryczne pomontażowe i okresowe.
  • Montowanie, demontowanie oraz instalowanie różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwacja.
  • Usuwanie bieżących zakłóceń, awarii maszyn i urządzeń dla zapewnienia ciągłości operacji
  • Dbałość o wysoki standard, dobrą organizację i porządek w miejscu pracy zgodnie z przyjętymi zasadami 5S
 OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Znajomość schematów elektrycznych i umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętności manualne
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podnośników
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne typu E - mile widziane
  • Rzetelność, dokładność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność współpracy
OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.