Praca: Pracownik działu hr

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik działu hr
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0105
OBOWIĄZKI:

rozmowy telefoniczne z firmami wysyłanie odbieranie e-mail

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku