Pracownik działu przyjęć


2024-03-28


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach


Pabianice

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik działu przyjęć
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0226
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw, wprowadzanie dokumentów zakupu, realizowanie założeń gospodarki magazynowej firmy, dbanie o porządek w magazynie obsługi reklamacji /NABÓR STAŻ F.P. ALG/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier-kierowca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Tkaczew

Branża transportowa, załadunek i rozładunek wózkiem widłowym, przestrzegoanie BHP itp. Obsługa wózków widłowych i urządzeń, załadunek towarów na środek transportu i zabezoieczenie go...

Więcej

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Wieluń

Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej.Rozkładanie towaru.Oznaczanie i metkowanie produktów.Przygotowywanie zamówień.Sprawdzanie zgodności przygotowywanych do wysyłki...

Więcej

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów- przyjmowanie towarów do magazynu - obsługa systemu głosowego- praca w systemie zmianowym- system czasu pracy: trzyzmianowy- praca w dni...

Więcej