Praca: Pracownik działu technicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik działu technicznego
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/22/0557
OBOWIĄZKI:

Malowanie, układanie glazury, bieżące drobne prace remontowe, prace hydrauliczne i stolarskie (zgodnie z programem stażu). Dni i godziny odbywania stażu: poniedziałek - piątek 07:00 - 15:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Możliwość przyjęcia na staż obywateli z Ukrainy (znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym)

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie