Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Biała Rawska
Numer: StPr/20/0403
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac fizycznych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: - dokładność
Uprawnienia: -Dobra koordynacja ruchowa

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : wykonywanie prac fizycznych związanych z przetwórstwem warzyw i owoców

Miejsce pracy:

Biała Rawska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 20 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej