Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5785
OBOWIĄZKI:
Sortowanie folii podawanie na taśmociąg .Prace porządkowe na terenie hali produkcyjnej i placu magazynowego .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Inne] : brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Bądków
  • wykonywanie prac związanych z szalowaniem elementów konstrukcyjnych budynków Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • obsługa uzadzenia przeciskowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Zwierzyniec
  • Prace komunalne, sprzątanie dróg, zbieranie śmieci, wycinka drzew, obsługa kosy spalinowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność...

  • Dodane: 2021-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Bądków
  • wykonywanie prac związanych z szalowaniem elementów konstrukcyjnych budynków Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-14