Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Żelechlinek
Numer: StPr/21/0143
OBOWIĄZKI:

prace pomocnicze w zakresie magazynowania towarów, wydawania towarów oraz inne prace zlecone

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Żelechlinek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Axidus International Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Opis stanowiska: do głównych obowiązków kandydata będzie należało sortowanie i pakowanie kwiatów, układanie bukietów kwiatowych oraz wszelkich prac związanych z kwiatami doniczkowymi,...

  • Dodane: wczoraj

Axidus International Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Opis stanowiska: praca na szklarni z pomidorami tradycyjnymi i koktajlowymi. jako pracownik będziesz odpowiedzialny za profesjonalny zbiór pomidora tradycyjnego lub koktajlowego, podwiązywanie...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Michałów
  • sortowanie pieczarek w opakowaniach pod względem jakości i ilości;praca w godzinach 07:00-11:00 Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-21

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Gorzkowice
  • sprzątanie terenu wokół budynkuutrzymywanie w czystości parkinguzgłaszanie usterek i awariipielęgnowanie nasadzeńwykonywanie prac konserwacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: 2021-04-21