Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/21/0286
OBOWIĄZKI:

prace fizyczne przy obsłudze pogrzebów, inne prace w firmie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy B

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • praca przy przerobie i segregacji złomu;praca w godzinach od 07:00 do 15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • obsługa zamiatarki spalinowej, utrzymanie porządku i dbanie o powierzony sprzęt Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-05-07

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Drzewica
  • PRACE PORZĄDKOWE, DROBNE PRACE BUDOWLANE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-05-06

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Sprzątanie, mycie i dezynfekcja urządzeń i pomieszczeń.2. Zbieranie i przygotowanie do transportu posegregowanych odpadów medycznych i komunalnych.3. Dbałość o czystość pomieszczeń i...

  • Dodane: 2021-05-06