Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Brudzewice
Numer: StPr/21/0533
OBOWIĄZKI:

WYKONYWANIE PODSTAWOWYCH CZYNNOŚCI PODCZAS PRODUKCJI OGRODZEŃ I BRAM METALOWYCH

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Brudzewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - szycie rajstop ( możliwość nauki szycia ) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: chęć nauli prostego szycia rajstop

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa klientów- utrzymanie czystości w miejscu pracy- praca w przedziale czasowym 09:00-19:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: wymagany...

  • Dodane: 2021-09-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Grabów
  • obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe:...

  • Dodane: 2021-09-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Łódź
  • Rozwożenie materiałów budowlanych po terenie województwa łódzkiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. C Uprawnienia: karta...

  • Dodane: 2021-09-25