Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0215
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe i konserwacyjne w psach dróg gminnych oraz na terenie nieruchomości stanowiących własność Gminy Rawa Mazowiecka.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Sadykierz
  • nauka przetaczania kłód na stół podawczy, nauka ustawiania i mocowania kłód do przetarcia, nauka zawieszania pił w ramie traka Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Pielęgnowanie oraz karmienie zwierząt, współpraca z lekarzami weterynarii, utrzymanie czystości w pawilonach dla kotów i szczeniąt oraz ich dezynfekcja (zgodnie z programem stażu). Dni i...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Turobowice
  • sortowanie owoców, prace w sadzie, prace porządkowe, zbiór owoców Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe, sprawność fizyczna

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • obsługa maszyn pakujących ,przygotowywanie maszyn i urządzeń pomocniczych, kontrola jakości produktu, owijanie palet produkcyjnych folią Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Dodane: dzisiaj