Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Dąbrówka Wielka
Numer: StPr/22/1581
OBOWIĄZKI:
konserwacja sprzętu, dbanie o porządek na placu na terenie firmy, proste prace fizyczne, łupanie, układanie drewna, załadunek drzewa na samochód
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Dąbrówka Wielka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Ozorków
  • obróbka drewna; sortowanie desek; produkcja palet, drobne prace tartaczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy Wymagania...

  • Dodane: 2022-12-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie prac fizycznych związanych z obsługą maszyn: ESD, SMIPACK FP 560/T450 - miejsce wykonywania pracy: Łódź, al. Kościuszki 40A + teren całego kraju - system pracy jednomianowy,...

  • Dodane: 2022-12-08

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy

  • Dodane: 2022-12-07

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Pielęgnowanie oraz karmienie zwierząt; współpraca z lekarzami weterynarii; utrzymanie czystości w boksach dla zwierząt, pomieszczeniach szpitalnych i kwarantannach oraz ich dezynfekcja (zgodnie...

  • Dodane: 2022-12-07