Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/23/0010
OBOWIĄZKI:
Prace fizyczne, w tym wspomagające. Praca według zleceń na różnych obiektach całego kraju. Adres miejsca wykonywaniapracy został zgłoszony w ofercie pracy zgodnie z art. 88c ust. 1a ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnieniai instytucjach rynku pracy (Dz.U. 2004 Nr 99, poz. 1001 t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 690). A mianowicie ze względu na to, iżspecyfika pracy wykonywanej przez cudzoziemca nie pozwala na wskazanie głównego miejsca jej wykonywania (pracownikbędzie wykonywał pracę na różnych obiektach całego kraju), oferta pracy została złożona do starosty właściwego ze względuna siedzibę podmiotu powierzającego wykonywanie pracy cudzoziemcowi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane: - podstawowa znajomość języka polskiego w mowie (dotyczy cudzoziemców) - podstawowa znajomośćjęzyka angielskiego w mowie.

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach