Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Brzeziny
Numer: StPr/20/0379
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie terenów zielonych i utwardzonych m.in. grabienie liści, odśnieżanie chodników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Brzeziny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
łódzkie / Ostrołęka
  • Obsługa wago-pakowarki, załadunek, rozładunek mąki.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:doświadczenie mile widziane

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • mycie, odkurzanie, czyszczenie najdrobniejszych szczegółów i powierzchni pojazdów; dostosowywanie formy mycia do aktualnego stanu pojazdu oraz oczekiwań klienta; obsługiwanie maszyn myjących...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Gałków Mały
  • Prace proste ( rozładowywanie towaru, przenoszenie i przemieszczanie towarów, surowców, pomoc przy pakowaniu, prace porządkowe.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
łódzkie / Godynice
  • Praca przy produkcji palet, sortowanie palet.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-12-01