Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0833
OBOWIĄZKI:
prace konserwatorskie przy studzienkach, słupach telekomuniacyjnych, wyciąganie kabli z kanalizacji technicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • prowadzenie pojazdu, załadunek i rozładunek towarów, wypełnianie dokumentów transportowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat....

  • Dodane: 2021-07-23

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Raciszyn
  • Obsługa form odlewniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-07-23

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

łódzkie / Łódź
  • Kontrola wizualna odzieży. Pakowanie, przepakowywanie odzieży. Obsługa komputera. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia:...

  • Dodane: 2021-07-23

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

łódzkie / Starowa Góra
  • Kompletowanie zamówień na magazynie wyrobów gotowych (mięsa, wędlin lub wyrobów kulinarnych). Obsługa stanowisk wagowych. Praca przy przenoszeniu pojemników z wyrobami gotowymi, praca przy...

  • Dodane: 2021-07-23