Pracownik gospodarczy

2024-02-09

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zduńska Wola

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/24/0048
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie czystości i wykonywanie napraw w budynku i na tereniue przyległym do Miejskiego Domu kultury oraz przygotowywanie sal do zajęć
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

- umiejętność organzacji czasu pracy, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- praca w godz. 06.00 - 14.00 lub 13.30 - 21.30

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Powiązane