Praca: Pracownik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Piątkowisko
Numer: StPr/20/1018
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe wokół budynków firmy, załadunek i rozładunek towarów, prace konserwacyjne i drobne naprawy, mycie okien i podłóg

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Piątkowisko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
łódzkie / Sieradz
  • Prace porządkowe na terenie zakładu myjniach bezdotykowych Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2020-11-25
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łowicz
  • -obróbka elementów drewnianych -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -prace stolarskie związane z obróbką drewna -obsługa elektronarzędzi w celu dozbrajania zamówień -kompletowanie...

  • Dodane: 2020-11-25
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Czarnocin
  • -sezonowe prace porządkowe na terenie gminy,Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-25
Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
łódzkie / Babice
  • Prace porządkowe w magazynie żywca oraz chłodni półtusz. Umowa zlecenie w okresie od 30.11.2020 do 30.11.2023.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-24