Praca: Pracownik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Żarnów
Numer: StPr/21/0234
OBOWIĄZKI:

PRACE GOSPODARCZE, SPRZĄTANIE MAGAZYNU I PLACU, UKŁADANIE TOWARÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Żarnów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Niedośpielin
  • malowanie drobnych elementów, oklejanie i czyszczenie maszyn Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Utrzymanie porządku i czystości w rejonie garaży, podrórka oraz terenu przyległego do KKP w Łęczycy,2. Utrzymanie czystości w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach...

  • Dodane: 2021-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Czarnocin
  • obsługa maszyny przeciskowej typu KRET,przygotowanie terenu pod budowę,praca w wykopach;miejsce wykonywania pracy - teren powiatu piotrkowskiego;godziny pracy: 07:00-13:00; Wymagania dodatkowe:...

  • Dodane: 2021-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Konstantynów Łódzki
  • prace fizyczne przy obsłudze pogrzebów, inne prace w firmie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy B

  • Dodane: 2021-04-15