Praca: Pracownik gospodarczy

Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: 12/5/2022
OBOWIĄZKI:

UTRZYMANIE PORZĄDKU NA TERENIE OBIEKTU, M.IN. KOSZENIE TRAWY, ŻYWOPŁOTÓW, ZAMIATANIE; DBAŁOŚĆ O OGÓLNY WYGLĄD POMIESZCZEŃ; INNE PRACE GOSPODARCZE WYNIKAJĄCE Z BIEŻĄCYCH POTRZEB.

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe/średnie; doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.