Praca: Pracownik linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0416
OBOWIĄZKI:
obsługa prasowtryskarki hydrauliczno-pneumatycznej STEIN, MAPLAN, WATAI, REPumowa na okres 36 miesięcy miejsce wykonywania pracy :Łódź. ul.Kurczaki 130/ Łódź, ul. Zakładowa 99
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi prasowtryskarki hydrauliczno-pneumatycznej STEIN, MAPLAN, WATAI, REP

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi