Praca: Pracownik linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6445
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn produkcyjnych- kontrola jakości- obsługa maszyn do cięcia TECHA i EFFTEVA - wytwarzanie wyrobów przy użyciu prasowtryskarki WATAI, STEIN, MALPAN- umowa o pracę na okres 18 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność wytwarzania wyrobów przy użyciu prasowtryskarki marki WATAI, STEIN, MALPAN, REPumiejętność obsługi maszyn do cięcia TECHA i EFFTEVA

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi