Praca: Pracownik magazynowy (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy (m/k)
Miejsce pracy: Bełchatów, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Sieradz, Łask, Pabianice
Nr ref.: PM/BEL/0821
Obowiązki:
  • proste prace na magazynie (kompletowanie , przygotowanie paczek do wysyłki , kontrola jakości , lokowanie towaru na magazynie),
  • weryfikacji zwrotu zamówień,
  • pracy z komputerem i skanerem - nauczymy od podstaw.
Wymagania:
  • gotowości do pracy zmianowej na podstawie grafiku (2 zmiany po 8 godzin),
  • obecności w pracy w dwa weekendy miesięcznie (zmiana dzienna),
  • doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane (NIE JEST wymagane).
Oferujemy:
  • możliwość wyboru zmiany (dzienna lub nocna),
  • dodatkową przerwę w pracy,
  • darmowy dowóz pracowniczy z miejscowości: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Sulejów, Pabianice,
  • Radomsko, Kutno, Sieradz,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość uzyskania premii w każdym miesiącu,
  • dodatek za pracę w weekendy,
  • obiad za 1 zł,
  • inne benefity.