Pracownik magazynowy

2024-03-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1371
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie zamówień od klientów detalicznych i/lub hurtowych- przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek- sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki paczek z dokumentami- załadunek zamówień do aut dostawczych- przyjmowanie dostaw towarów i rozkładanie ich na magazynie- obsługa urządzeń magazynowych- sprawdzanie stanów magazynowych- wspieranie pracy innych magazynierów- współpraca z innymi działami firmy- inne prace zlecone przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi drukarki przemysłowej MARKERumiejętność obsługi skanerów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 091 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane