Praca: Pracownik magazynowy


Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: 33/10/2020
OBOWIĄZKI:
Praca przy kompletacji zamówień do wysyłek ze sklepu internetowego. Skanowanie i kontrola jakości pakowanego towaru.Rozpatrywanie reklamacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00 - 14.00, 14.30 - 22.30). Możliwość pracy tylko w weekendy.

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

17 - 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Bednary
  • prace porządkowo-gospodarczeWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - praca na produkcji- kontrola jakościowa z użyciem narzędzi pomiarowych- wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i instrukcjami przełożonego- postępowanie zgodnie z obowiązującymi...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
łódzkie / Skierniewice
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, szatni pracowniczych, toalet, ciągów komunikacyjnych, kuchni oraz stołówki.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brakUprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
łódzkie / Bełchatów
  • Obsługa klienta na dziale produktów świeżych i wspomaganie przy przyrządzaniu dań garmażeryjnych, np. rożen, surówki, sałatki, itp.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Dodane: wczoraj