Praca: Pracownik magazynowy

W związku z planowanym zatrudnieniem

PT DYSTRYBUCJA S.A w Radomiu

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego
  • doświadczenia na stanowisku
  • uprawnień na wózek widłowy

Zobacz podobne oferty

Norautron Electronics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Opis stanowiska: przyjmowanie materiałów do magazynu wydawanie materiałów do produkcji składowanie materiałów zgodnie z obowiązującymi zasadami tworzenie dokumentacji magazynowej dbałość...

  • Dodane: dzisiaj

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

łódzkie / Łódź
  • Z naszej strony oferujemy: Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku medycznym, Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Pakiet benefitów w tym...

MONNARI TRADE S.A.

  • Zadania: przyjęcie i relokacja dostaw kompletowanie i pakowanie towaru oraz wysyłka do naszych salonów dbałość o porządek na magazynie praca ze skanerem praca dwuzmianowa od poniedziałku do...

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przygotowanie dokumentacji magazynowej, kompletacja i przygotowanie do wysyłki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: wczoraj