Pracownik magazynu

2024-03-24

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Opoczno

Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0249
OBOWIĄZKI:
kompletacja zamówień (płytek) przenoszenie paczek z płytkami (do 20 kg) między paletami, na krótkich dystansach, ręcznie lub przy pomocy specjalnego podnośnika, przepakowywanie palet z uszkodzoną ceramiką sanitarna, kompletacja zamówień (umywalki, sedesy) – pobieranie zamówień z magazynu z pomocą wózka elektrycznego lub wózka ręcznego, kompletacja zamówień – praca przy linii, polegająca na dokładaniu do pudełek niezbędnych elementów (instrukcja, zestaw uszczelek, dodatkowe rury, itp.), montaż zestawów podtynkowych – praca na stanowisku, polegająca na montowaniu prostych zestawów podtynkowych (np. metalowy stelaż, spłuczka, śrubki, plastikowe łączniki) oraz pakowaniu gotowych zestawów do kartonów, przygotowanie towaru do wysyłki – pakowanie do kartonów, ułożenie ich na palecie, foliowanie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Tężyzna fizyczna – przenoszone elementy są dość ciężkie, sprawność fizyczna[Inne] : W przypadku zainteresowanych osób, rekrutacji będzie odnawiać się w Powiatowym Urzędzie, oddelegujemy naszego przedstawiciela w celu prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane