Praca: Pracownik magazynu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Kamieńsk, Radomsko
Nr ref.: 0035186
Zakres obowiązków:
  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),
  • Obsługa zwrotu zamówień,
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.
Oczekiwania:
  • Zależy nam na osobach, które szukają stabilnego zatrudnienia oraz są gotowe do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (5:45 - 14:00 oraz 15:00 - 23:15).
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w magazynie.
Oferta:
  • Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn)
  • Zapewniamy bezpłatny transport z Twojej miejscowości!
  • Praca dla kobiet oraz mężczyzn!
  • Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Praca w nowoczesnym magazynie! Bez dźwigania!
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie.
  • Dofinansowanie do posiłków - obiady za 1 zł.
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.