Praca: Pracownik masarni

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik masarni
Miejsce pracy: Dąbrowa
Numer: StPr/22/0828
OBOWIĄZKI:

Pomoc w poszczególnych etapach produkcji wędlin m.in. gromadzenie materiałów i wyrobów do produkcji wędlin, segregowanie mięa wg rodzaju, milenie, kostkowanie i wiązanie mięsa, pakowanie gotowychwyrobów, obsługa maszyn do produkcji wędlin, dbanie o porządek w miejscu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Dąbrowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie