Praca: Pracownik mycia i dezynfekcji/pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pracownik mycia i dezynfekcji/pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/1039
OBOWIĄZKI:

Prace porządkowe, dźwiganie ciężarów, wykonywanie podstawowych prac porządkowych, mycie i dezynfekcja zakładu przetwórstwa mięsa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prace fizyczne

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na ww. stanowisku od 3 miesięcy.

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie