Praca: Pracownik Myjni Samochodowej

Ogłoszenie numer: 4917936, z dnia 2021-06-17

Karlskrona Bilskadecenter poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Myjni Samochodowej

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona

Zadania:

  • mycie, pranie, sprzątanie samochodów
  • renowacja lakieru metodą polerowania
  • ogólne przygotowanie samochodu do sprzedaży

Oferujemy

  • firma zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • praca w pełni legalna z pełnym pakietem świadczeń
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Zobacz podobne oferty

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

łódzkie / Gruszczyce (gmina Błaszki)
  • Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Sprzątaczki , której praca polega m.in. na zabezpieczeniu stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń socjalnych oraz sanitarnych. Co będzie należało...

  • Dodane: 2021-06-16

ROLDROB S.A.

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • Zakres obowiązków: Utrzymywanie w czystości i należytym porządku przydzielonych miejsc i pomieszczeń Uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach socjalnych i...

  • Dodane: 2021-06-14

Dussmann Polska Sp.z o.o.

łódzkie / Pabianice
  • Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ / UMOWA ZLECENIE , Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Szacunek i zrozumienie,...

  • Dodane: 2021-06-11

PROTEKT

łódzkie / Łódź
  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, sanitarnych oraz stołówce doświadczenie w sprzątaniu – mile widziane gotowość do podjęcia zatrudnienia w godzinach 10.30-18.30

  • Dodane: 2021-06-07