Praca: Pracownik obróbki drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pracownik obróbki drewna
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/20/0486
OBOWIĄZKI:
-obróbka elementów drewnianych-wykonywanie inwentaryzacji okresowych-prace stolarskie związane z obróbką drewna-obsługa elektronarzędzi w celu dozbrajania zamówień-kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w języku polskim lub angielskim (klienci międzynarodowi)-praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zadeklarowany brak uczulenia na kurz oraz możliwość noszenia ciężarów do 20 kg
Uprawnienia: dyspozycyjność czasowa - praca na zmiany, praca również w soboty
Uprawnienia: zdolność oburęczna manualna

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu