Praca: Pracownik obróbki drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pracownik obróbki drewna
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/21/0012
OBOWIĄZKI:

-obróbka elementów drewnianych -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -prace stolarskie związane z obróbką drewna -obsługa elektronarzędzi w celu dozbrajania zamówień -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w języku polskim lub angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zadeklarowany brak uczulenia na kurz oraz możliwość noszenia ciężarów do 20 kg
Uprawnienia: zdolność oburęczna manualna
Uprawnienia: dyspozycyjność czasowa - praca na zmiany, praca również w soboty

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu