Pracownik obsługi biurowej w dziale organizacyjnym

2024-04-01

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0595
OBOWIĄZKI:
pomoc przy rejestracji korespondencjipomoc przy organizowaniu zaopatrzenia w materiały biurowepomoc w przygotowywaniu dokumentów do archiwizacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługi innych maszyn i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie zawodowe

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane