Praca: Pracownik obsługi biurowej+staż power v

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik obsługi biurowej+staż power v
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3406
OBOWIĄZKI:
-obsługa urządzeń biurowych i poczty elektronicznej-prowadzenie i sporządzanie korespondencji-organizowanie pracy sekretariatu-dbanie o zaopatrzenie-sporządzanie róznego rodzaju firmowych zestawień, sprawozdan
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi