Praca: Pracownik obsługi myjni

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik obsługi myjni
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/20/0360
OBOWIĄZKI:
Mycie pojazdów, pranie pojazdów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Biała Rawska
  • wykonywanie prac fizycznych związanych z przetwórstwem owoców i warzywWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: - dokładnośćUprawnienia: -Dobra...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • demontaż pojazdów, segregacja części samochodowych do sprzedaży oraz do recyklingu,Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
łódzkie / Skierniewice
  • - sortowanie surowca.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: PRACA W TARTAKU

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • obsługa zamiatarki spalinowej, utrzymanie porzadku i dbanie o powierzony sprzetWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak