Praca: Pracownik ochrony /dozorca/portier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik ochrony /dozorca/portier
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/20/1574
OBOWIĄZKI:

ochrona, dozór, pilnowanie mienia, obchody

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności , niekaralność, zatrudnienie na pół roku

Miejsce pracy:

Ozorków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Dbanie o czystość, ład i porządek w zasobach spółdzielni i przylegajacych do nieruchomości terenach zielonych. Wymagania inne:Wymagana dobra organizacja pracy własnej, poczucie porządku,...

  • Dodane: 2020-11-11
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • prace porządkowe związanie z utrzymaniem porządku wewnątrz i na zewnątrz budynku (grabienie liści, przycinanie gałęzi, wystawianie pojemników, sprzątanie piwnic)Wymagania...

  • Dodane: 2020-11-10