Praca: Pracownik ochrony-instalator systemów bezpieczeństwa

Młodzieżowe Centrum Kariery Rawa Mazowiecka
Pracownik ochrony-instalator systemów bezpieczeństwa
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: 6/10/2022
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji kablowychMontaż urządzeń alarmowychkonfiguracja systemów
Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Rawa Mazowiecka

łódzkie / Skierniewice
  • Wykonywanie instalacji kablowych Montaż urządzeń alarmowych konfiguracja systemów

  • Dodane: 2022-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Instalacja przewodów kablowych. Montaż urządzeń alarmowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-11-24

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • montaż,serwis i demontaż terminaliGRPS w pojazdach osobowych, ciężarowych,dodtawczych oraz w maszynach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-11-21

ESOLEO Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Będziesz odpowiedzialna/y za: montaż instalacji fotowoltaicznych w części dachowej (dekarskiej), tj. montaż konstrukcji montażowej, montaż modułów fotowoltaicznych, wykonanie okablowania w...

  • Dodane: 2022-11-18