Praca: Pracownik ochrony na obiekcie logistycznym


Pracownik ochrony na obiekcie logistycznym
Miejsce pracy: Jarosty
Nr ref.: ŁDZ/540

Zakres obowiązków:

  • Obsługa ruchu pojazdów
  • Obchody obiektu
  • Komputerowa awizacja pojazdów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność

Oferowane:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie 19,70 zł brutto za 1 rbh
  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o prace
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji pracownika ochrony fizycznej
  • Możliwość skorzystania ze stołówki pracowniczej na preferencyjnych warunkach
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Ochrona obiektów przemysłowych na terenie Radomska Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiarkowany stopień niepełnosprawności

  • Dodane: 2022-11-21

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Radomsko
  • Ochrona mienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  • Dodane: 2022-11-18

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

łódzkie / Łódź
  • Pracownik ochrony/steward. Członek służby informacyjnej na imprezach masowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: komunikatywność

  • Dodane: 2022-11-16

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Mokrsko
  • ochrona mienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-11-16