Praca: Pracownik ochrony na obiekcie logistycznym

Pracownik ochrony na obiekcie logistycznym
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Nr ref.: ŁDZ/540

Zakres obowiązków:

  • Obsługa ruchu pojazdów
  • Obchody obiektu
  • Komputerowa awizacja pojazdów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach 07:00 – 19:00; 19:00 – 07:00
  • Mile widziany wpis na listę kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej

Oferowane:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie 21,57zł brutto za 1 rbh
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po krótkim, trwającym 1 - 3 miesiące okresie próbnym (umowa zlecenie)
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji pracownika ochrony fizycznej
  • Możliwość skorzystania ze stołówki pracowniczej na preferencyjnych warunkach