Praca: Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy
Miejsce pracy: Jarosty
Nr ref.: ŁDZ/540
Obowiązki:
  • Monitorowanie obiektu
  • Obchody obiektu
  • Kontrola ruchu kołowo-osobowego
  • Ewidencja ruchu osobowego, towarowego
Wymagania:
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy 18:00-6:00
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Znajomość obsługi monitoringu wizyjnego
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 19,70zł brutto
  • Gwarancje wynagrodzenia na czas
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy