Praca: Pracownik ochrony/steward


Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź
Pracownik ochrony/steward
Miejsce pracy: Łódź
Numer: 60/9/2022
OBOWIĄZKI:
Pracownik ochrony/steward. Członek służby informacyjnej na imprezach masowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 20 do 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -praca na portierni,-obchody,-wydawanie kluczy,-obserwacja monitoringu,-obsługa interesantów, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Niekaralność Uprawnienia: pracowitość,...

  • Dodane: 2022-12-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Oferta dla osób które ukończyły 50 rok życia a nie ukończyły 60 rok życia.- Praca na portierni- Obchody- Wydawanie kluczy- Obserwacja monitoringu- Obsługa interesantów Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-12-08

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Ochrona obiektów przemysłowych na terenie Radomska Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiarkowany stopień niepełnosprawności

  • Dodane: 2022-12-05

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Radomsko
  • Ochrona mienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  • Dodane: 2022-12-02