Praca: Pracownik ogólnobudowalny


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik ogólnobudowalny
Miejsce pracy: Wola Makowska
Numer: StPr/20/0631
OBOWIĄZKI:
PRACE DEKARSKIE, CIESIELSKIE, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY I WOKÓŁ NIEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wola Makowska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

TRAKCJA S.A.

łódzkie /
  • NA TYM STANOWISKU, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Prace związane z robotami drogowymi przy realizacji projektów infrastrukturalnych. Wykonywanie robót ziemnych i podbudów. Wykonywanie prac...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Panaszew
  • Prace remontowo - budowlane Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • PRACE REMONTOWO-BUDOWLANE Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: PRACA NA WYSOKOŚCI Wymagania inne: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: KONIECZNE

  • Dodane: 2021-01-14