Praca: Pracownik ogólnobudowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/20/0348
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac ogólnobudowalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.Wymagana umiejętność szybkiego i efektywnego uczenia się, sumienności, zaangażowania i dyspozycyjności.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • prace remontowo budowlane , obsługa maszyn , obsługa podnośnika koszowegoWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:UPRAWNIENIA na podnośnik koszowy

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Głowno
  • montowanie systemów suchej zabudowy, roboty malarskie,posadzkowe, tapicerskie, okładzinoweWymagania dodatkowe:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:umiejetność dobrej pracy, współpraca...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
łódzkie / Panaszew
  • Prace remontowo - budowlaneWymagania konieczne:Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-12-01
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Ozorków
  • prace ogólnobudowlaneWymagania konieczne:Uprawnienia: zdolności manualne

  • Dodane: 2020-12-01